Únor 2007

Harry Potter a kámen mudrců

26. února 2007 v 13:22 | Diddlinka |  harry potter
Příběh brýlatého chlapce s nachovou jizvou na čele, připomínající blesk, se odvíjí ve světě kouzel a fantazie. Začíná v den, kdy ještě docela malý Harry Potter, zůstal na světě sám. Jeho maminka Lily Potterová byla ta nejlepší čarodějka a jeho táta James Potter zase ten nejlepší čaroděj, které všichni znali.

Před večer svátku všech svatých se stala ona tragická událost, která nemá ve světě kouzel obdoby. Co se ten večer opravdu stalo? To nikdo nikdy nezjistil. Zlý a ničemný černokněžník jménem Voldemort toužil vládnout celému světu kouzel a nic ho nedokázalo zastrašit nebo dokonce i zastavit. Chladný Voldemort postupoval dál kupředu a nezajímalo ho, že za sebou zanechává mrtvoly. Jeho oběťmi se stali i James a Lily Potterovi. Harrymu byl v té době jeden rok. Ležel ve své postýlce, když Voldemort zničil jeho rodiče a domov. Záhadou zůstává, proč se Voldemortovi nepodařilo zasáhnout i chlapce. Použil na něj zaklínadlo,při kterém je téměř nemožné, zůstat naživu, ale malému Harrymu se to podařilo. Dokázal kouzlo zlomit a stal se slavným a obdivovaným. Oné osudné noci došlo ještě k další záhadě k Voldemortově zmizení. Po jeho nevydařeném pokusu zabít i Harryho ztratil sílu a zmizel. Nikdo ho už nikdy nespatřil. A tak se chlapec s nachovou jizvou na čele dostal ke svým jediným příbuzným ke strýci Vernonovi a tetě Petunii. Ti ho přijali s nevítaným úsměvem na rtech a ze života mu dělali peklo.

V den chlapcových jedenáctých narozenin nastala v jeho životě velká změna.
Harry je přijat na školu v Bradavicích, aby zde pokračoval ve stopách svých rodičů. Do školy nastoupil 31. července a ve Velké síni bradavického hradu se konala slavnost na počest zahájení školního roku. Harryho přiřadili do nebelvírské koleje, kde se seznámil se svými budoucími nejlepšími kamarády Hermionou a Ronem.

Sotva se Harry stačil v Bradavicích rozhlédnout, nalezl se svými přáteli podivnou stopu. Někdo vykradl bradavický trezor a snažil se dostat za tajemné dveře, kde tříhlavá obluda hlídala kámen mudrců, ale Harry, Ron a Hermiona ještě zatím netušili, co se za těmi dveřmi ve skutečnosti skrývá. Bylo vidět, že v jejich žilách koluje pravá kouzelnická krev. Pustili se do nebezpečného pátrání a zjistili, že za zamčenými dveřmi je ukryt kámen mudrců. Někdo se ho snažil získat, kdo to zůstávalo pro tři kamarády velkou neznámou. Během pátrací doby po pachateli se Harryho vášní stala kouzelnická hra famfrpál. Naučil se skvěle létat a nebelvírské družstvo ho přijalo jako chytače. Chlapcovou zásluhou vyhrávali jeden zápas za druhým.

Čas plynul a tři přátelé už měli jasno. Jen netušili, že se mýlí. Všechny důkazy ukazovaly na profesora Snapea, a tak se všichni tři vydali pro Kámen mudrců.
V hlubokém podzemí Bradavic, kde se Kámen nacházel, ale nenalezli profesora Snapea, jak se domnívali, ale profesora Quirella, který měl dvě tváře - svoji a Voldemortovu, kterého udržovala na živu jen krev z jednorožce.Quirell chtěl Kámen mudrců získat pro svého pána Voldemorta, aby mu dal vlastní tělo... Ale statečný Harry dokázal zabránit profasuru Quirellovi, aby Kámen ukradl a tak ochránil kouzelnický svět před zlým lordem Voldemortem...


Od bettyazvirata.blog.cz

22. února 2007 v 16:26 | Diddlinka

Každé 3 sekund zemře v laboratořích....

20.2.2007 19:32 | POMOC ZVÍŘÁTKÁM!!!
Každé 3 sekundy zemře v laboratořích 1 zvíře. právě Teď. Teď. A zase. Pokud jste si přečetli tu brožuru (ty 3 části), víte, že většina testů je naprosto zbytečná. Šiřme toto co nejdál!!! Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby podobný články zaplavili celou internetovou síť???? Každý den chodí téměř celý svět na internet, brouzdají po něm a serfují kde se dá. Kdyby se podařilo rozšířit to co nejdál, určitě by to pomohlo. Viděli by jsme to my, obyčejní lidi, co to nevídáme jen tak za ocelovými dveřmi světových laboratoří. Viděli by to budoucí rodiče a řekli by si:,,Nechceme aby naše dítě vyrůstalo v takovémhle prostředí!" Jistě, říkáte si, potkani a myši se množí rychle, ale mohla bych vás ujistit, že pokud budeme postupovat tímhle tempem, stahovat, hubit, požírat jako kyselina všechno, na co přijdeme, zbyde na světě už jenom "havěť" a i tu se člověk zanedlouho naučí "používat" ke svému prospěchu. Nezbydou tu ty hezká koťátka, co si rádi hladíme. Ani psi na zahradách. Když v budoucnu vyhlédneme z okna, neuvidíme poletovat ptáky a dívat se na pejskaře v parku. Budou tu jen lidé. Přesněji řečeno roboti. A jelikož je lidská rasa už předem odsouzená k samovyhubení, začínáme se vraždit, znásilňovat a ubližovat i sobě. S naší planetou to jde od 10 k 5. Kopeme si vlastní hrob. No tak, vždyť tu jsme jen hosti!!!! Je velmi hloupý zavřít před tím oči a v klidu se dívat na rodinné komedie v televizi. Ale realita je jiná. Realita je totiž horor. V televizním světě by jsme byli Freddy Crueger a jeho oběti zvířata a zanedlouho i my samotní. To opravdu chceme?? Měli by jsme se probrat a začít jednat! Podepisujme petice a protestujme proti zlu!!!!!!!!!
Co se týká výzkumů atd. já osobně bych testovala kosmetiku a léky na masových vrazích apod. A NA LIDECH, KTEŘÍ TESTUJOU NA ZVÍŘATECH, HLAVNĚ!!!!!
KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE!!!! DÁVEJTE NA SVOJE WEBY VŠECHNO CO SI PŘEČTETE O TÝHLE TÉMATICE A HLAVNĚ ŠIŘTE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spider-man

16. února 2007 v 15:52 | Diddlinka |  Spider-man
Tak a mám tu obrázky Spider-mana.
Ten poslední obrázek je nejjjepší.

6. diplom

11. února 2007 v 10:34 | Diddlinka |  Diplomy
Konečně jsem vyhrála bleskovku tady je cena.

cena za 8.bleskovku

10. února 2007 v 9:14 | Diddlinka |  bleskovky a soutěže
Cena pro bAbY.

bleskovka 8

9. února 2007 v 13:35 | Diddlinka |  bleskovky a soutěže
Uhádnete jaká je to rasa psa?

hrůza

8. února 2007 v 15:39 | Diddlinka |  my comments-různý věci
Tak a s VD tak a tady se to stalo je asi konec je to blog o Virtuálních pejscích a někdo hnusnej a ohavnej tenhle blog zničí za chvíly už asi po něm nezbyde asi ani památky zůstane jen v našich myšlenkách ale je ještě čas ho zachránita to tím že majitelka Zuzka změní heslo a prosím ať ho změní jinak je po tom konec e to já nechci no řekněte není to hrůza?

petr pan obrázky

8. února 2007 v 15:09 | Diddlinka
Petr panmůj nejoblíbenější kluk,kluk mých snů já ho miluju.
POZOR!!!Jestli si chceš tyto obrázky okopčit tak uveď ZDROJ!!!!!.A nebo se mě zeptej.

cena za 7. bleskovku

5. února 2007 v 17:20 | Diddlinka |  bleskovky a soutěže
Cena pro Mary-Ane.